Reklama
Hledat:

Detail firmy Petr Huspenina

UPRAVIT ÚDAJE O FIRMĚ

 

Petr Huspenina

pojištění, spoření, investice

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Na Bělince 206
686 04  Kunovice

Telefon: 732 211 751
Fax: 572 540 145
Email: petr.huspenina@poradce.ing.cz

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

 
Reklama
 

Kontaktovat:

Příjemce:

Váš email:

Text zprávy:

  generovat jiný kód

Opište kód z obrázku:

 

Klíčová slova:

pojištění, spoření, investice

Služby (ze serveru www.sluzby-uh.cz):

Pojištění, spoření, investice

Pojištění, spoření, investice

 

Produkty:

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ
okud máte zájem výhodně investovat, pojistit se a zároveň si o takto investované peníze každoročně snižovat daňový základ, je pro Vás optimálním řešením právě Životní pojištění Investor Plus. Další produkty: INVESTIČNÍ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ TOP LIFE. INVESTIČNÍ POJIŠTĚNÍ JUNIOR PLUS. INVESTIČNÍ POJIŠTĚNÍ JUNIOR TOP. ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ INVESTICE.

Klasické životní pojištění
Životní pojištění Rodina. Toto pojištění Vám umožňuje pojistit na jediné pojistné smlouvě nejen sebe, ale i členy své rodiny. Pojištění je navíc tak flexibilní, že Vám umožní upravovat smlouvu v průběhu trvání podle Vaší aktuální situace, potřeb a možností. Další produkty: KAPITÁLOVÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, KAPITÁLOVĚ DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ, STIPENDIJNÍ POJIŠTĚNÍ, SVATEBNÍ POJIŠTĚNÍ , DOČASNÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, ÚVĚROVÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, IHNED SPLATNÝ DŮCHOD

Připojištění
Připojištění pro případ zproštění od placení pojistného; pro případ plného invalidního důchodu následkem úrazu; pro případ smrti následkem úrazu; pro případ smrti následkem úrazu a trvalých následků úrazu; Úrazové připojištění dítěte; pro případ smrti následkem úrazu a trvalých následků úrazu; pro případ závažných onemocnění; Připojištění pro případ smrti; Možnost zvyšování pojistné částky; Připojištění hospitalizace; hospitalizace následkem úrazu; Připojištění denní dávky při pracovní neschopnosti následkem úrazu; pro případ úrazu.

Zdravotní pojištění
POJIŠTĚNÍ DENNÍ DÁVKY PŘI POBYTU V NEMOCNICI ; POJIŠTĚNÍ DENNÍ DÁVKY PŘI PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI.

Penzijní připojištění se státním příspěvkem
Historicky nejvyšší zhodnocení vložených prostředků; Zázemí jedné z největších životních pojišťoven světa; Ocenění produktu nezávislými finančními odborníky.

FONDY
Investice na kapitálovém a dividendovém trhu.

ING Konto - spořící účet.
Nepoužívá se k běžnému platebnímu styku - je zučeno ke krátkodobému zhodnocení vložených finančních prostředků. ING Konto je spořicí účet s nadprůměrně vysokým úrokem, kde můžete zhodnotit své peníze, aniž byste museli přistoupit na omezení, která by vás čekala na termínovaných vkladech. Úrok 3 % p. a.; Žádné poplatky; Peníze stále k dispozici; Založení účtu jednoduše přes internet; Správa přes internet; Nemusíte rušit své stávající účty.

ING Employee Benefits
Pro firmy představuje zavedení takového programu, vzhledem k daňovým úlevám, úsporu mzdových nákladů. Zároveň se jedná o účinný nástroj personálního managementu, který přispívá ke zvýšení loajality, motivace a produktivity zaměstnanců i snížení fluktuace a s tím související úsporu přímých nákladů. Nashromážděné finanční prostředky také pomohou zaměstnancům udržet si slušnou životní úroveň i po odchodu do důchodu.Zaměstnanci získají výrazně lepší podmínky oproti uzavření smlouvy na individuální bázi a finanční prostředky nad rámec běžné mzdy, které nejsou zatíženy odvody na zdravotní pojištění a sociální zabezpečení a daněmi.

Oranžová hypotéka
Oranžová hypotéka je dlouhodobý účelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti (nacházející se na území ČR), který Vám umožní financovat Vaše bydlení. Jedná se o produkt připravený ve spolupráci ING a Raiffeisenbank a.s.

 
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist